Strona główna

    • Witamy na naszej stronie

      Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.
      Czytaj więcej
    • Wpłaty za obiady - CZERWIEC 2026

       

      Informujemy, że wpłaty za obiady w miesiącu czerwcu 2026 r. przyjmowane będą w biurze kierownika świetlicy oraz w świetlicy szkolnej w następujących terminach:

       

      📅 Poniedziałek-czwartek
      🕢 godz. 8:00 13:00

      📅 Piątek
      🕗 godz. 8:00–12:00

       

      Cena obiadów od 2 czerwca 2026 r. wynosi 105 zł.

       

      W godzinach wcześniejszych niż czas urzędowania kierownika świetlicy oraz w godzinach popołudniowych opłatę można uiścić u wychowawcy w świetlicy szkolnej, która czynna jest w godz. 6.30-16.30.

       

    • Aktualności

          • DZIECI DZIECIOM

            Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji charytatywnej „DZIECI DZIECIOM” na rzecz dzieci z Domów Dziecka w ŁODZI, w których aktualnie przebywają dzieci w wieku od 0 do 15 lat.

            Wszystkie dary prosimy dostarczać do sali 110.

            Zbiórka trwa do 13 grudnia 2024 roku.

            Koordynatorzy zbiórki: Magdalena Czupryniak i Olga Goszczyk

          • Program słowno-muzyczny z okazji Święta Niepodległości

            Data 11 listopada jest bardzo ważna dla wszystkich Polaków. Tego dnia okazujemy naszą dumę i radość z tego, że żyjemy w wolnej i niepodległej Ojczyźnie, pamiętając jednocześnie, że nie zawsze tak było.


            Na zaproszenie ks. proboszcza parafii św. Bogumiła w Kole, uczniowie naszej szkoły przedstawili w kościele, podczas mszy świętej o godzinie 11.00, montaż słowno-muzyczny upamiętniający 106 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Wystąpili uczniowie z klasy 7D, 2B, 4A , 4C i 6D przygotowani przez nauczycieli p. Monikę Brodę, p. Anetę Łączkowską i p. Olgę Goszczyk. Piękna recytacja tekstów i wierszy oraz śpiew pieśni o tematyce patriotycznej sprawiły, że w kościele zapanowała podniosła i pełna wzruszeń atmosfera.
            Uczniowie zostali nagrodzeni gromkimi brawami, a ks. proboszcz Piotr Pawlak podkreślił, że jest dumny z tak zdolnych uczniów, którzy są przyszłością naszego narodu.

          • Narodowe Święto Niepodległości w klasie 1a ❤️🇵🇱❤️🇵🇱❤️🇵🇱❤️🇵🇱

            Narodowe Święto Niepodległości to niezwykle ważne święto dla każdego Polaka, również małego Polaka. Aby zaznaczyć i podkreślić ważność tego wydarzenia klasa Ia wzięła udział w pięknie przygotowanej przez klasę 2b wraz z wychowawcą p. Olgą Goszczyk , patriotycznej Akademii z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Uczniowie o godzinie 11: 11 wzięli udział w Akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej "Szkoła do Hymnu", śpiewając hymn narodowy wraz ze społecznością szkolną .Wychowawca klasy Daria Kaczorkiewicz

          • KRZYKOSIAKI

            Zachęcamy serdecznie wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli do zbiórki dla schroniska "KRZYKOSIAKI ".Każda pomoc się przyda przy nadchodzącej zimie dla tych zwierzaków 🐈🐾🐶🐾

            Zapraszamy Klasa 5b

          • Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus

            Konkursy stanowią jedną z form rozwijającą zainteresowania i uzdolnienia dzieci. Przyczyniają się również do pogłębiania wiedzy z różnych dziedzin. Dzisiaj w naszej szkole odbył się konkurs matematyczny Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus. Do konkursu przystąpili uczniowie z klas 4 - 8. Konkurs rozpoczął się o godzinie 10.00 i trwał 45 min. Uczniowie zmagali się z zadaniami o różnym stopniu trudności. Wyniki zostaną ogłoszone do 10 stycznia 2025 roku.

          • Przedstawienie teatralne – Kamienie na szaniec

            „Lecz zaklinam - niech żywi nie tracą nadziei i przed narodem niosą oświaty kaganiec; a kiedy trzeba - na śmierć idą po kolei, jak kamienie przez Boga rzucane na szaniec!..."
            (J. Słowacki „Testament mój”)

            Opowieść o ludziach, którzy potrafili pięknie umierać i pięknie żyć.

            W październiku uczniowie klas VII -VIII obejrzeli w Domu Kultury w Kole spektakl teatralny "Kamienie na szaniec". Przedstawienie powstało w oparciu o utwór Aleksandra Kamińskiego pod tym samym tytułem. Uczniowie przenieśli się w czasy drugiej wojny światowej, gdzie pokolenie Rudego, Zośki i Alka zamiast uczyć się, spełniać marzenia i po prostu cieszyć się życiem, musiało chwycić za broń i walczyć z niemieckim okupantem. Dla nich ważne były takie wartości jak: przyjaźń, poświęcenie, odwaga i patriotyzm. Czy dla współczesnej młodzieży postawa tych młodych ludzi stanowi wzór? Czy ważne są te same wartości, mimo 

          • WYJŚCIE NA KRĘGLE

            Uczniowie klasy 8e wraz z wychowawcą p.Ewą Stasiak wybrali się na kręgle. Zajęcia na kręgielni były wspaniałą rozrywką. Gra okazała się niezwykle wciągająca, a współzawodnictwo na torze wiązało się ze świetną zabawą.

            Pobyt w kręgielni dostarczył uczniom wielu niezapomnianych wrażeń i emocji. Okazał się fantastycznym sposobem aktywności ruchowej, zabawy i nauki. Mieliśmy okazję poczuć ducha sportowej rywalizacji i miło spędzić czas.

          • Nasza lekcja matematyki

            Wydaje się, że matematyka jest nudna i niepotrzebna ? Uczniowie z 1a mają na to sposób:) Matematyka może być wspaniałą zabawą. Rozbudza w sobie ciekawość i chęć do zdobywania wiedzy. Dzieci z 1a pokazują jak można bawić się matematyką. Uczyli się dodawać, mierzyli się z układankami i łamigłówkami a także świetnie kodowali.

    • Biuletyn informacji publicznej
    • Librus Synergia
    • Herb Polski
    • Librus Synergia
    • Godziny dzwonków

      Czwartek 25.06.2026
    • Kalendarz

      • brak danych
    • Nasze media społecznościowe

    • Galeria zdjęć

      • brak danych
    • Librus Synergia
    • Librus Synergia
    • Librus Synergia
    • Librus Synergia
    • Librus Synergia
    • Librus Synergia
    • Librus Synergia
    • Librus Synergia
    • Librus Synergia
    • Librus Synergia
    • Librus Synergia
    • Galeria zdjęć

      • brak danych